Jak przesłać NSD

Wysyłanie NasdaCoin z giełdy Crex24 do platformy NasdaCoin.

Aby wysłać NSD z giełdy musimy najpierw zalogować się do platformy nasdacoin.io aby skopiować adres na który będziemy wysyłać.

Wchodzimy w zakładkę Wallets, gdzie od razu zobaczymy adres portfela NSD, możemy go skopiować z tej pozycji lub wybrać opcję Receive NSD gdzie będzie przycisk do skopiowania adresu.

Teraz adres ten należy wkleić na giełdzie Crex24.

Po zalogowaniu na Crex24 wchodzimy w zakładkę konto, zobaczymy tam listę dostępnych kryptowalut, aby znaleźć NasdaCoin wpisujemy w pole wyszukiwania NSD.

Jeśli nie posiadasz jeszcze NSD i nie wiesz jak kupić polecam poradnik Kupowanie NSD.

Potem klikamy na ikonkę Wypłata, pojawi nam się adres docelowy, wklejamy adres który skopiowaliśmy wcześniej z platformy NasdaCoin, wpisujemy ilość wysyłanych monet następnie potwierdzamy przyciskiem wypłata.

W zależności od wybranych zabezpieczeń giełda zapyta nas o kod z aplikacji Autenticator oraz wyśle email z linkiem potwierdzającym wypłatę środków. Link ten należy kliknąć.

Email wygląda mniej więcej tak:

Po wykonaniu poprawnie wszystkich powyższych czynności pozostaje nam tylko oczekiwać na transfer, blockchain jest w miarę szybki więc zwykle po kilku minutach jest już odebrany.

 

Więcej w tej kategorii: Giełda Crex24 »